uczyć się, żeby zmieniać

data opublikowania

24.luty.2014

Nowe możliwości

Szukasz możliwości wyjazdu na wolontariat, wymianę młodzieżową, trening? Interesuje Cię nabywanie umiejętności zawodowych czy praca za granicą? Zapytaj nas!

Od 21 do 23 lutego nasz przedstawiciel Wojciech Frydrych uczestniczył w spotkaniu strategicznym Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych. Jednym z elementów tego spotkania było dołączenie do sieci Eurodesk Polska i tak od 24 lutego jesteśmy jej oficjalnym partnerem.

Czym jest Eurodesk?

Eurodesk to program dla młodzieży, osób pracujących z młodzieżą i organizacji młodzieżowych, wspierany – finansowo i merytorycznie – przez Komisję Europejską i Ministerstwo Edukacji Narodowej w ramach programu „Młodzież w działaniu”.

Eurodesk to sieć działająca w 33 krajach europejskich . Należą do niej organizacje i instytucje pracujące z młodzieżą, zajmujące się informacją europejską i/lub młodzieżową. W Eurodesku działa ponad 1000 organizacji, w tym ponad 80 w sieci Eurodesk Polska .

Eurodesk to informacja o możliwościach w Europie – dla młodzieży i osób pracujących z młodzieżą. Edukacja, szkolenia, mobilność, fundusze – to główne obszary zainteresowania naszych odbiorców. A tym samym i nasze.

 

To wszystko daje nam dostęp do bardzo szerokiej bazy danych, a Wam jeszcze więcej możliwości udziału w rozmaitych przedsięwzięciach!

Oficjalnym konsultantem Eurodesk Polska w Centrum Inicjatyw UNESCO jest Wojciech Frydrych.

Kontakt: wojtek.frydrych@unescocentre.pl