uczyć się, żeby zmieniać

data opublikowania

01.lipiec.2014

Zmiany w zarządzie Centrum

Mamy przyjemność Was zawiadomić o bardzo istotnych zmianach w zarządzie naszej organizacji. Ojcowie założyciele, matki natury i kreatorzy bytu CIU: Kasia Szajda, Piotrek Dobrosz i Magda Kudelska odchodzą realizować inne, jeszcze bardziej śmiałe wyzwania zawodowe. Pozostaną w Komisji Rewizyjnej CIU oraz jako członkowie organizacji, a ster władzy oddają w ręce dziatwy.

 

Nowym Przewodniczącym CIU został Wojtek Frydrych, jego zastępczynią – Justyna Kańczukowska, a Sekretarzem – Damian Drużkowski, który pozostanie z nami sprawując pieczę nad młodzieżą. Nowymi członkiniami zarządu zostały: Ada Ciupka i Kamila Wierzbicka.

 

Nowy skład Komisji Rewizyjnej to Magda Kudelska, Piotrek Dobrosz i Marian Taraszkiewicz.

 

Przewodniczący zapewnia:

Jestem zaszczycony objęciem funkcji, przejmując kierownictwo nad organizacją od tak wspaniałych ludzi będę dalej rozwijał markę jaką przez lata stało się CIU oraz jego misję. Pierwszą moją decyją będzie wprowadzenie języka śląskiego jako urzędowego w stowarzyszeniui, a przewodniczący będzie nosił miano „hajera przodowego” – żartobliwie stwierdza Wojtek pochodzący właśnie z Górnego Śląska.

 

Z kolei Piotrek odchodząc z zarządu pełnym wzruszenia głosem mówi:

 

Te 8 lat, które spędziłem w CIU nauczyło mnie wielu rzeczy: co mnie motywuję, jak się efektywnie rozwijać, jak motywować innych do pracy. Było to wspaniałe uczucie poznać tylu wspaniałych ludzi, od których nauczyłem się bardzo wielu rzeczy. Każda z tych osób pozostawiła specjalny ślad w mojej pamięci. Dziękuję za to doświadczenie i mam nadzieję, że w przyszłości jeszcze przyjdzie nam razem zorganizować projekt.

 

Nowemu zarządowi życzymy owocnej współpracy.