uczyć się, żeby zmieniać

data

2016 & 2017

miejsce

Wrocław

ORGANIZATOR

Mediateka, Centrum Inicjatyw UNESCO

RODZAJ PROJEKTU

wolontariat europejski

JĘZYK ROBOCZY

angielski

FINANSOWANIE

Erasmus Plus

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

Justyna Kańczukowska

PARTNERZY

Czechy, Chorwacja

KOSZT

0 zl

Koordynujemy EVS „Library” w Mediatece we Wrocławiu

Ruszyliśmy z kolejnym projektem EVS Library tym razem w roli organizacji koordynującej projekt. We współpracy z miejską biblioteka Mediateką zaprosiliśmy dwójkę wolontariuszy z Czech i Chorwacji do udziału. Od października w Polsce jest z nami Zdenek z Czech a w grudniu dojedzie do niego Anja z Chorwacji.

Ahoj! My name is Zdeněk and i am from Czech Republic, from a small village near the town Kroměříž. I am coming to Wroclaw as an EVS volunteer to help here in Mediateka, to improve my public relations skills and also to offer my photographic skills.

zdenek_evs

— — –

Ahoj! Nazywam się Zdeněk i jestem z Czech, z małej miejscowości w pobliżu miasta Kroměříž. Przyjechałem do Wrocławia jako wolontariusz EVS, aby pomagać w pracy zespołowi Mediateki, poprawić swoje umiejętności w zakresie Public Relations, a także zaoferować swoje umiejętności fotograficzne.

Wolontariusze od poniedziałku do piątku pracując w Mediatece, pomagając przy ventach, zajmując się Facebookiem, ale również wykonując podstawowe prace biblioteczne.