uczyć się, żeby zmieniać

data

9-16.07.2014

miejsce

Sumy, Ukraina

ORGANIZATOR

Ukraine, Center for European Initiatives

RODZAJ PROJEKTU

trening

JĘZYK ROBOCZY

angielski

FINANSOWANIE

Młodzież w działaniu

OSOBA ODPOWIEDZIALNA

Piotr Dobrosz

PARTNERZY

Polska, Happy Childhood Foundation; Polska - Centrum Inicjatyw UNESCO; Armenia - Youth for Exchange and Cooperation; Azerbejdżan - AIESEC in Azerbaijan; Gruzja - Student Youth Council; Gruzja - Research-Intellectual Club "Dialogue of Generations"; Włochy - Paolab; Łotwa - Municipality of Olaine County; Mołdawia - “MilleniuM” Training and Development Institute; Rumunia - Young Pioneers; Turcja - Youth Access Association.

KOSZT

30 % kosztów transportu + dobrowolne ubezpieczenie

Simulation Games

Simulation Games for Teaching Active Citizenship – trening na Ukrainie

Zapraszamy na specjalistyczny trening dotyczący metody gier symulacyjnych i „role playing”, który odbędzie się na Ukrainie. Projekt przeznaczony jest dla pracowników młodzieżowych, osób zajmujących się edukacją pozaformalną oraz tą bardziej ustrukturyzowaną. Podczas treningu będziemy poszerzać wiedzę o tym jak wykorzystywać metodę symulacyjną w pracy z młodzieżą i kreowaniu aktywnego obywatelstwa na poziomie lokalnym. Uczestnicy będą pracowac w grupach nad stworzeniem gry symulacyjnej, która przyda się w przyszłości i będzie oparta na ich realiach pracy i sytuacji młodziezy z poszczególnych krajów i społeczności.

 

Prosimy zgłaszać się do 15.06.2014 wypełniając poniższą aplikację online.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod mailem: piotrek.dobrosz@unescocentre.pl

 

Informujemy,że miejsce, w którym odbędzie sie projekt jest całkowicie bezpieczne i obecność na terenie Ukrainy nie niesie za sobą niebezpieczeństwa.

 

 

formularz wycenyPobierz InfoPack

 

 

formularz wycenyWypełnij aplikację